Angry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars 1.4.0

Wściekłe Ptaki w świecie gwiezdnych Wojen!

Zalety

  • Świetna muzyka
  • Postacie Star Wars
  • Fajne lokalizacje
  • Dużo aluzji do świata Star Wars

Wady

  • Niektóre poziomy płatne

Doskonały
9

Angry Birds Star Wars to kolejna część przygód Wściekłych Ptaków i ich znienawidzonych wrogów - zielonych, złośliwych świń. Tym razem gra zaskakuje przede wszystkim tematem. Sympatyczne Angry Birds wcielą się w rolę bohaterów serii Star Wars!

Oczywiście, największą zmianą w Angry Birds Star Wars w porównaniu do poprzednich części są nawiązania do Gwiezdnych Wojen. Ptaki przypominają więc bohaterów Star Wars - rozpoznamy w nich ptasiego Hana Solo, księżniczkę Leię, a nawet owłosionego Chewbaccę! Wśród świń znajdą się oczywiście ptasie wersje Lorda Vadera i Storm Trooperów.

W recenzji nie może zabraknąć wzmianki o muzyce w grze, ta prezentuje się bowiem wyśmienicie! Wszyscy fani Gwiezdnych Wojen będą zadowoleni, podobnie w przypadku dźwięków wydawanych przez naszych pierzastych bohaterów. Od strony dźwiękowej gra wyprodukowana jest doskonale!

Zmianie uległa też rozgrywka. Na niektórych planszach będzie panowała fizyka znana z pierwszych części Angry Birds, a na innych będziemy się zmagać z grawitacją tak jak w Angry Birds Space. Na pewno takie urozmaicenie wpłynie pozytywnie na przyjemność płynącą z gry, ale i zwiększy poziom trudności.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość korzystania z ... mieczy świetlnych (Luke Skywalker) i Mocy (Han Solo)! Tak, tych mieczy świetlnych! Za ich pomocą można niszczyć przeszkód (Luke Skywalker), lub strzelać z nich promieniami (Han Solo) w celu usunięcia jakiejś przeszkody. Wystarczy w odpowiednim momencie kliknąć myszką.

Czy gra jest trudna? Z pewnością trzeba się przyzwyczaić do nowych umiejętności niektórych ptaków. Nie jest to jednak rzecz, która przeszkadza w rozgrywce. Wymaga od nas może trochę większego wysiłku, dzięki czemu gra nie powinna się nam zbyt szybko znudzić.

Angry Birds Star Wars to kolejna, dobra i chyba najlepsza za razem produkcja Rovio. Dzięki ciekawym pomysłom ma szansę przyciągnąć nowych fanów, ale Ci którzy z serią byli od początku także powinni być zadowoleni. Na pewno grę trzeba chociaż wypróbować i dać jej szansę!

Angry Birds Star Wars

Download

Angry Birds Star Wars 1.4.0

Opinie użytkowników o Angry Birds Star Wars

Sponsorowany×